REDUTA PUB & RESTAURANT, Liptovský Mikuláš, Slovakia

 

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN JE PREVÁDZKA UZAVRETÁSVADOBNÉ HOSTINY


Áno ste tu správne, my Vám splníme Vaše sny. Reštaurácia REDUTA je svojou polohou v centre mesta Liptovský Mikuláš, v blízkosti evanjelického a katolíckeho kostola ako stvorená na najkrajší deň mladomanželov. REDUTA ponúka komplexné služby v oblasti svadobného cateringu a svadobnej výzdoby. Sála reštaurácie poskytuje priestor až pre 100 svadobčanov, celková kapacita priestoru reštaurácie REDUTA je 150 svadobčanov.

.STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI


V živote stredoškoláka nesmie chýbať stužková slávnosť, ide o oslavu mentálnej dospelosti. Veľa študentov sa na deň svojej stužkovej nevie dočkať. Správna stužková slávnosť by mala byť nezabudnuteľná. O atmosféru stužkových slávností sa starajú samotní študenti ale netreba zabúdať na atmosféru miesta stužkovej slávnosti. Reduta ponúka jedinečné priestory predurčené práve na takéto slávnostné udalosti akou stužková slávnosť jednoznačne je. Klenuté klemby umocnia vrúcny spev gaudeamus igitur.REPREZENTAČNÉ A BENEFIČNÉ PLESY


Reprezentačný ples je neodmysliteľnou súčasťou úspešnej firmy. Ak patríte k úspešným podnikateľom, nechcete si nechať úspech len pre seba ale podeliť sa oň so svojimi zamestancami a obchodnými partnermi, tak jednou z možností je zorganizovať REPREZENTAČNÝ PLES. V prípade že sa venujete dobročiným aktivitám, tak jednou s foriem môže byť BENEFIČNÝ PLES. Sála REDUTY je ideálna na organizovanie plesových podujatí. Neváhajte a zverte sa do rúk REDUTA teamu.